Sprawdzone pomysły na łatwy wynajem samochodu

Podczas wyjazdu służbowego do dalszego miasta często wypożycza się auto. Pozostaje pytanie jakie auto będzie najlepszym wyborem, gdy chcemy je wynająć na więcej niż tydzień? Czy najlepsze jest auto niemieckie, czy też z Francji? Sedan czy kombi? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w w tym poradniku.

wynajem aut wrocław

Wybór aut jest całkiem szeroki, dlatego o kilka słów komentarza poprosiliśmy pana Tomasza, którego firma wynajem aut Wrocław, posiada ogromną flotę samochodów i wiele doświadczeń.

Sporo zależy od profesji

Jak twierdzi nasz rozmówca, wiele zależy od wykonywanej profesji.

Jednak wybór jest spory i na rynku jest masa możliwości jak choćby wynajem samochodów we Wrocławiu, gdzie można wynająć jedno z prawie 35 aut i dobrać je do profesji. Jeżeli jest to przykładowo bankowiec, to z pewnością nie może wypożyczać najtańszego auta jak Ford Fiesta czy inne samochody małolitrażowe. Również samochód typu kombi nie jest dobrym rozwiązaniem. Co najlepiej wybrać? Na pewno minimum coś ze średniej klasy w wersji sedan lub też hatchback. Najlepiej się prezentują ciemne kolory, jak czarny czy granatowy. A dokładniej samochody takie jak Opel Kraków serwis Opla Vectra, VW Passat czy Toyota Avensis są minimum o którym mówimy.

Kiedy ktoś jest na przykład sprzedawcą czy handlowcem to nie musi zwracać aż takiej uwagi na wygląd auta. W tym przypadku spokojnie może wypożyczyć auto kombi, które dodatkowo będzie się przydawało w czasie załatwiania spraw w mieście.

Pojemność też jest istotna

auto miejskie

Istotne jest by wybrać silnik w zależności od tego, ile chcemy podróżować. Gdy planujemy przejechać mało kilometrów, to na pewno możemy wynająć samochód z silnikiem benzynowym. Ale jeśli zamierzamy dużo podróżować, to lepiej na pewno zdecydować się na diesla. Niewiele spalają i są w zasadzie preferowane przez większą część kierowców, toteż dużo wypożyczalni ma ich więcej na parkingu.

Nie zapominajmy o wyglądzie

Taka podróż to też sposobność na wypożyczenie auta, które nam się podoba. Przez to możemy sprawdzić w rzeczywistości jak jeździ i mieć trochę rozrywki z podróży służbowej.

Sprawdź:
Wypożyczalnia samochodów Auto24
Rogowska 8
54-440 Wrocław
tel. 785 242 425