Sezon bikini czas rozpocząć – w czym udać się na plażę aby wyglądać zjawiskowo?

Nie ulega kwestii, każda pani na plaży czy basenie chciałby czuć się niebywale w swoim ciele, lecz także chce zwabić uwagę mężczyzn. Można tego dokonać przez włożenie seksownego stroju kąpielowego czy także letniej narzutki, która ostrożnie osłoni ciało. Jakie trendy panują w tym sezonie?

bikini

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie na wybiegach i w sklepach panują kostiumy przypominające koronkową bieliznę jak i te niezwykle artystycznie wycięte.

Są tutaj bardzo zajmujące tematy, jednak kliknij bez wahania tu, gdyż to naprawdę treść (https://www.odlot-dolinabaryczy.pl/) – ona też Cię zaintryguje.

Już prawie niedostępne są klasyczne push-up’y albo trójkątne bikini spłaszczające piersi. Przez multum lat przeważał na nie trend, modyfikowały się tylko napisy bądź odcienie.

W tym momencie nie znajdziemy już takiego asortymentu. Królują falbaniaste topy z trochę masywnymi majtkami, w stylu retro jak i seksownie powycinane oraz nakrycia głowy. Te drugie w szczególności zatrzymują uwagę mężczyzn, możemy być pewne, iż wychodząc w takim stroju nad wodę nie będziemy mogły odpędzić się od wielbicieli. Współcześnie stroje plażowe przeważnie sprzedawane są w czerni, kapitalnie komponuje się z równą opalenizną a również po jego ubraniu sprawia wrażenie ciemniejszej. Drobiazgowa konstrukcja w związaniu z kolorystycznym minimalizmem to złącze perfekcyjne.

Subtelne wykończenia, jak koronka, dodają kostiumowi niebagatelny temperament. Niestety, te są nieco drogocenne. Jeśli pragniemy nabyć bikini, jakie posłuży nam nie ledwie przez jeden sezon, będziemy musiały zapłacić za niego mniej więcej 200-300 złotych. W sieciówkach odnajdziemy tańsze odpowiedniki, albowiem już za ok.około 100 złotych nabędziemy nieco gorszej postaci, jednakże wciąż piękny strój koronkowy. Drugi popularny wzór z nacięciami i taśmami niesłychanie pięknie prezentuje się na ciele.

Eksponuje on pozytywy a osłania mankamenty sylwetki, kobieta ubrana w niego wygląda fantastycznie. tego typu stroje plażowe też jednak nie przylegają do najtańszych. W propozycjach popularnych marek odnajdziemy takie za 300- 400 zł, z kolei modele z sieciówek w marketach będą nas kosztować w przybliżeniu 150 zł.

O ile pragniemy, aby strój kąpielowy posłużył nam przez długi okres czasu, a nie jedynie jeden sezon wakacyjny, dobrze jest w niego inwestować większą liczbę funduszy. Każda pani pożąda czuć się idealnie i specjalnie czy to na basenie czy nad morzem, stąd stroje plażowe to ważny składnik stylizacji letniej. Nie pozostaje nam nic innego, jak właśnie wybrać się na zakupy.