Praktyczny gadżet dla twojego pana jego wyśnionym podarkiem

Niezwykle ciężko jest wybrać praktyczny prezent dla mężczyzny. Po pewnym okresie bowiem dochodzi się do wniosku, że ma on już w swej kosmetyczce dziesięć rozpoczętych opakowań żelu po goleniu, natomiast majtki, które kupujesz przy każdej możliwej okazji, zamiast niespodzianki stały się oczywistością.

Należy wtedy rozważyć, że niemal każdy mężczyzna posiada skłonność do kolekcjonowania interesujących przedmiotów. O jednym z nich właśnie będzie mowa niżej.
karta ninja

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/
Karta przezycia albo karta przetrwania to survivalowy gadżet, który dzięki swym niewielkim rozmiarom z łatwością zmieści się w portmonetce- . Jego powszechne rozmiary to zazwyczaj 45 mm x 69 mm przy grubości 2 mm.

Nie czekaj! Jeśli zaintrygował Cię ten opis, to wejdź w adres tego serwisu (http://www.coraltravel.pl/last-minute/grecja/) i spójrz, co dla Ciebie z pasją przygotowaliśmy.

Karta przezycia zrobiona bywa głównie ze stali nierdzewnej o niewiarygodnie wielkiej wytrzymałości. Poza tym proponowana jest ona każdorazowo w komplecie z ładnym etui. Dlaczego nazywa się ją kartą przeżycia? Ponieważ zawiera aż jedenaści opcji, które bez wątpienia określane są jako potrzebne do przeżycia w survivalowej rzeczywistości.

Karta przetrwania posiada otwieracz do puszek, klucz motylkowy, piłkę z dwurzędowymi zębami, wypust na smycz lub kółko od kluczy, klucz oczkowy 4mm, 5 mm, 6mm, 7mm, 8mm i 10mm, wskaźnik mapowy, miarkę, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, a także nożyk, a więc klasyczny zestaw potrzebny przy zwykłych wyzwaniach prawdziwego mężczyzny. Dodatkowo, cena takiego gadżetu zdaje się być naprawdę mała, a twój mąż już nigdy nie będzie zmuszony otwierać napoju zębami, dokręcać śrubki za pomocą noża czy godzinami prowadzić poszukiwania otwieracza do puszki- . Przy tym uniwersalnym podarku kolejne bokserki czy zestaw do golenia naprawdę wydaje się błahym pomysłem, który nie skłaniał cię w żaden sposób do użycia wyobraźni.

Wbrew pozorom mężczyźni okazują się dużo bardziej grymaśni w dziedzinie prezentów niż kobiety. Różnica między płciami polega głównie na tym, że kochają oni przydatne rzeczy.

Tych niestety teraz posiadamy małą liczbę. Być może karta przeżycia będzie upominkiem, który absolutnie zadowoli męską konieczność praktycyzmu.