Plusy jesiennego urlopu

Czasami zdarza się, iż urocza perspektywa urlopu pojawia się w nietypowym, bo jesiennym momencie. A pogoda? – zastanawiamy się wówczas. Lecz gdy przeanalizujemy całą sytuację, wywnioskujemy, że ta najbardziej melancholijna pora roku jest najlepsza na wakacje. Co więcej, naprawdę istnieje duża ilość osób, którym wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wypoczynku. Wprost przeciwnie – w momencie kiedy za oknem zaczyna być ponuro i deszczowo, zaczynają pakować walizki.

Egipt, wakacje w Egipcie
Na pytanie „OK greckie wakacje ale kiedy najlepiej wykupić wycieczkę” odpowiadają: tylko teraz. Zwiedzanie starożytnych ruin staje się wówczas przyjemnością, a w morzu nadal można zażywać kąpieli. O tej porze roku trudno jest się poparzyć leżąc na plaży – można się za to zdrowo opalić. Pamiętajmy też Grecja o tej porze roku nie jest tak zatłoczona przez turystów.

Posezonowe obniżki i promocje to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute i last minute.W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza.

Zgodzisz się raczej, że powyższy artykuł jest niebanalny. Jeśli zatem masz chęć poznać go bardziej, zobacz info (https://www.coraltravel.pl/Egipt/Marsa%20Alam/hotel/RESTA_REEF_RESORT_MARSA_ALAM/4572/40-4472-24FF.html) znajdujące się tutaj.

Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że mamy tak mocne nerwy, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy będzie tani bilet.

Nie ociągaj się! Jeżeli intryguje Cię ciekawa treść (https://pizzahut.pl/restaurants/542-pizza-hut-warszawa-promenada), to czym prędzej musisz kliknąć w podany link. Pod nim poznasz sporo dodatkowych szczegółów z nią związanych.

Zdeterminowanym podróżnikom zdarzają się takie okazje, jak dwutygodniowy pobyt w Egipcie z zakwaterowaniem w trzygwiazdkowym hotelu all inclusive tylko za 1000 zł od osoby.

Na przełomie października i listopada Egipt zaskoczy nas temperaturą około dwudziestu siedmiu stopni. W sezonie letnim, bylibyśmy zdani na czterdziestostopniowe upały! A biorąc pod uwagę fakt, iż Egipt to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie i zabytków czeka nas co niemiara, takie temperatury, w czasie zwiedzania mogłyby być uciążliwe, szczególnie dla najmłodszych i najstarszych. W Egipcie na odwiedzających czeka o różnym standardzie baza hotelowa – wyśmienite ośrodki dla osób szczególnie wymagających, liczących na dobrą obsługę i przestronne apartamenty. Nie ma lepszego miejsca dla amatorów windsurfingu, kitesurfingu, nurkowania czy nart wodnych!