Czy aby dobrze jest wysłać nasze pociechy na wypoczynek do Pobierowa?

Mniej więcej dwadzieścia lat temu Pobierowo było jak jedna spośród wielu położonych nad morzem miejscowości w Polsce – niewielka ilość atrakcji, niewystarczająca komunikacja, niewielka ilość miejsc noclegowych i w zasadzie nie pilnowane plaże. Od tamtego czasu aż do dzisiaj ta niewielka wieś przeszła prawdziwą przemianę. Pobierowo to jedna z pierwszych sugerowanych destynacji nad polskim Bałtykiem podczas planowania wczasów w obrębie naszego kraju.

Pobierowo - plaża

Autor: Piotr
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas dwudziestu lat zmianie uległo tu niemalżewszystko. Duża ilość zróżnicowanych restauracji, wiele miejsc hotelowych o zróżnicowanym standardzie, świetna dostępność komunikacyjna, liczne sklepiki i stragany zpamiątkami z wakacji czy wreszcie całą masa atrakcji dla małych i dużych, takich jak cymbergaj, bilard, rzutki, ogromna liczba automatów i symulatorów i całą masa innych. A nocą Pobierowo nie układa się do snu. Za sprawą kilku klubów muzycznych, w których można potańczyć i posłuchać żywiołowej muzyki zarówno nowoczesnej, jak również tej, przy której tańczyli nasi rodzice i dziadkowie, impreza trwa tu do samego rana.

Nasuwa się jedno pytanie: czy dzieci mają możliwość spędzić pomyślne i szczęśliwe wakacje w Pobierowie (bardzo dużo informacji na ten temat znajdziecie tu)? Moim zdaniem, oczywiście. Każdego roku przygotowywane są specjalne obozy dla starszych i młodszych dzieci proponowane w paru różnych wariantach.

Jednym z nich jest tak zwany obóz survivalowy, podczas którego dzieci i młodzież codziennie dostawać będą liczne niełatwe zadania do zrobienia. Kolejnym wariantem jest obóz muzyczny, podczas którego młodzi spróbują opanować grę na różnych instrumentach muzycznych, śpiewać wiele piosenek oraz pisać własne teksty. Następnym wariantem może być obóz sportowy, który dzielony jest na sekcje zależne od liczby chętnych uprawiających daną dyscyplinę. Sekcja badmintona, sekcja siatkówki czy sekcja judo to ledwie trzy propozycje z wielu. Każdy rodzic może bez obaw wysłać swojego podopiecznego w wieku od szóstego do osiemnastego roku życia.

Wykwalifikowana kadra złożona z nauczycieli i opiekunów kolonijnych zapewni nie tylko dobrą zabawę podopiecznych, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo.

Jeśli nadal nie nie wpadłaś na to dokąd wysłać swoje dziecko na wczasy, zdecyduj się na wakacje kiedy jechać na kubę w Pobierowie! Dobre wrażenia gwarantowane!