Czemu niektórzy aktualnie wybierają wycieczki samolotem aniżeli transport kolejowy w naszym kraju?

miasto
W dzisiejszych czasach dość mocno reklamowane są loty lokalne. Dotyczy to przede wszystkim dużych miast w Polsce. Obecnie w miejsce kolei, albo autobusu istnieje możliwość, by wybrać się nad morze albo do Warszawy samolotem. Jest to niezwykle komfortowa alternatywa dla osób, które nie preferują spędzania cennego czasu w podróży.

Loty do Gdańska bywają w szczególności preferowane przez ludzi pracujących w dużych firmach, w jakich wyjazdy firmowe stały się oczywiste. Abstrahując od linii lokalnych, bardzo intensywnie wybierane są wyjazdy w inne zakątki
Gdańsk
Autor: MrSco

Europy. Głównie dotyczy to większych państw europejskich, w jakich zazwyczaj dużo ludzi udaje się w celach służbowych . Kraków Amsterdam loty jest to tylko nieliczny z przykładów, który rozpatrywana jest przede wszystkim przez wzgląd na promocyjną ofertę. Linie lotnicze próbując się wyróżnić na tle innych, oferują wycieczki w cenach dość atrakcyjnych, przede wszystkim dla ludzi samotnych.

Gdańsk
Autor: kishjar?
Źródło: http://www.flickr.com

Czy kwestia ta odnosi się do wyjazdów służbowych? Zdecydowanie nie. Mimo tego, że takowe są większością są również ludzie, jacy chętnie wybierają się na podróże, korzystając dokładnie z takiego rodzaju ofert . Co tym samym zyskują? W głównej mierze zaniżony bywa koszt podróży. Tym samym gro osób może pozwolić sobie na spanie w hotelu, na jaki w normalnych warunkach nie byłoby go stać. Loty do Gdańska, czy Kraków Amsterdam loty są to więc propozycje nie tylko dla prezesów, ale również dla jednostek indywidualnych. www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-z-gdanska-do-krakowa http://www.lot.com/bilety-lotnicze/przeloty-z-krakowa-do-amsterdamu

Cóż więc da się zyskać wybierając wycieczkę samolotem? Przede wszystkim luksus powiązany z krótkim czasem przelotu. Dodatkowo także miejsca w czarterze bywają bardziej komfortowe aniżeli takie w autobusie.